CONTACTE


Direcció

Eduardo Conde 17 23
08034 Barcelona


Telèfon

932 038 754
 


RECEPCIÓ

 

Rosa Mª Molinos

recepcion.b@corazonistas.com


Telèfon

932 038 754


Horari d’atenció

Dilluns a divendres de 8 h a 18:30 h


 

Secretària i Administració

Horari d'atenció
Dimarts i dijous de 9 a 13h
Dimecres de 16 a 18.30h

Equip Directiu

Titular: Hermano Cristóbal Calzado
ccalzado@corazonistas.com

Directora: Maite Tenas
director.b@corazonistas.com

Administrador: Alberto Benito
administrador.b@corazonistas.com

Orientació: Eva Masdeu
emasdeu@corazonistas.com

Pastoral: Josean Fernández
jafernandez@corazonistas.com

Cap d'estudis Infantil: Carla Pizani
cpizani@corazonistas.com

Cap d'estudis Primària: Ana Molinario
amolinario@corazonistas.com

Cap d'estudis Secundària: Albert Ferran
aferran@corazonistas.com

Cap d'estudis Batxillerat: Inés Villabona
ivillabona@corazonistas.com

 

Departament d'Orientació

Infantil i Primària

Eva Masdeu
emasdeu@corazonistas.com

Secundària i Batxillerat

Máxima Mora
mmora@corazonistas.com

 

AMPA

President: Pilar Gomez-Calcerrada
ampa.coras@gmail.com

Web AMPA